مرداد ۱۹, ۱۳۹۹

دانلود آرت بوک انیمیشن موش سرآشپز Ratatouille

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

مجله تکنولوژی کمرامگ / انیمیشن موش سرآشپز Ratatouille داستانی راجع به دنبال کردن رویاها هست. البته رویاهای یک موش. در این مقاله آرت بوک انیمیشن Ratatouille را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. رمی موشی هست که با خانواده پرجمعیت و بزرگش جایی نزدیک پاریس زندگی میکنه. درست حدس زدین، اون آرزوهای بزرگ که گفتم متعلق به یک موش هست.

آرزوی بزرگ یک موش چی میتونه باشه؟بره بیفته توی یک خمره پر از پنیر و تا آخر عمر خوش بگذرونه؟خوب، حتی موشها هم میتونن بلند پروازی کنن و رویاهای دوردست داشته باشن. رمی آرزو داره یک سرآشپز فرانسوی معروف بشه!فکرش رو بکنید، یک موش توی آشپزخونه. اون همه درسهای کتاب معروف سرآشپز گوستاو رو از روی کتابش خونده و خوب یاد گرفته.

Amazon.com: The Art of Ratatouille (9780811858342): Paik, Karen ...


حتی روح گوستاو هم بعضی وقتها میاد و با رمی صحبت میکنه. بیشتر در مورد اینکه رویاهاش رو دنبال کنه. خیلی خوبه که یک نفر آدم رو تشویق کنه دنبال آرزوهاش بره. حتی اگه اون یک نفر یک روح باشه!گوستاو یک جمله معروف در کتاب خودش داشته: هر کسی میتونه آشپزی کنه. همین هم دلیل محکمی برای موش داستان ما هست که خودش رو به پاریس برسونه و شانسش رو توی آشپزی امتحان کنه. رمی اعتقاد داره که تلاش زیاد و کمی هم شانس به اضافه صبر میتونه هر چیزی رو ممکن کنه.

آرت بوک انیمیشن Ratatouille

ما در بخش انیمیشن کمرامگ ، تصمیم گرفتیم آرت بوک های انیمیشن های مختلف را برای شما عزیزان قرار دهیم. اولین آرت بوکی که آماده کردیم آرت بوک انیمیشن Ratatouille یا همون موش سرآشپز می باشد.

Amazon.com: The Art of Ratatouille (9780811858342): Paik, Karen ...


Buy Art of Ratatouille (The Art of) Book Online at Low Prices in ...
100+ Concept Art and Sketches made for Pixar's Ratatouille

آرت بوک شامل تمام طراحی کاراکترها، طراحی بکگراندها ، استوری بورد، استوری ریل و… می باشد. امیدواریم که از دیدن این آرت بوک فوق العاده لذت ببرید.

دانلود آرت بوک انیمیشن Ratatouille

قبلی «
بعدی »

من پدرام خاتم دانش آموخته رشته های انیمیشن، تصویربرداری، عکاسی و گرافیک هستم و از سال 1394 به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه عکاسی و گرافیک و انیمیشن و تدوین مشغول کار هستم و از علاقه هایم در این زمینه در کمرامگ مینویسم...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *