بهمن ۱, ۱۳۹۹

آپدیت جدید Red Dead Online امروز منتشر می شود

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مجله تکنولوژی کمرامگ / پس از هفت ماه، بالاخره Red Dead Online یک آپدیت بزرگ دریافت خواهد کرد. این آپدیت نتیجه‌ی اعتراض گسترده‌ی طرفداران است که از پشتیبانی نشدن این بخش ناراضی بودند و طی یک حرکت دسته‌جمعی، لباس دلقک را در بازی به تن کردند.

Massive' Red Dead Online Update Set to Arrive Next Week - Push Square

با این آپدیت، یک نقش جدید به بخش Frontier Pursuit اضافه خواهد شد که روی طبیعت تمرکز دارد. همچنین یک بتل پس جدید در دسترس قرار خواهد گرفت. در این آپدیت علاوه بر محتواهای تازه‌ی دیگر، شاهد رفع بخشی از باگ‌ها و مشکلات هم خواهیم بود.Rockstar Outlines The Future Of Red Dead Online - Game Informer

این آپدیت امروز برای بازیکنان Red Dead Online منتشر خواهد شد. بازی Red Dead Redemption 2 و بخش آنلاین آن برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.به عنوان یک ناتورالیست، بازیکنان با هریت داونپورت همکاری می کنند ، که هدف از آن محافظت و مطالعه نادرترین حیوانات منطقه است. از شما خواسته می شود این گونه ها را ردیابی کنید ، آنها را با اسلحه جدید Varmint رها کنید ، و نمونه های خون بکشید تا به هریت تحویل داده شود. یک Revive Tonic می تواند برای دامن زدن به حیوانات آرام بخش استفاده شود تا در مقابل شکارچیان و شکارچیان آسیب پذیر نباشند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *