بهمن ۵, ۱۳۹۹

اضافه شدن شخصیتی مرموز به فصل ششم پیکی بلایندرز

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

مجله تکنولوژی کمرامگ / آنتونی بیرن کارگردان (سری پنج و شش) سریال پیکی بلایندرز فاش کرد که شخصیت زن مرموزی به فصل ششم پیکی بلایندرز اضافه خواهد شد.

حالی که فیلمبرداری این سریال به دلیل پاندمی ویروس کرونا متوقف شده، هواداران منتظرند تا اپیزودهای جدید این مجموعه‌ی پربیننده از بی‌بی‌سی پخش شود.بیرن در مصاحبه با دیجیتال اسپای می‌گوید: شخصیت زن فوق‌العاده‌ای وجود دارد که جدید است و پیچیده. من تاکنون شخصیتی مانند او در پیکی ندیده‌ام. نمی‌گویم چه کسی است، اما قطعاً به خوبی تامی (شلبی با بازی کیلین مورفی) است. او به شکلی متفاوت تامی را به چالش می‌کشد.

او اضافه می‌کند که شخصیت جدید به «اسوالد موزلی»، بنیان‌گذار اتحاد فاشیست‌های بریتانیا با بازی «سم کلافلین» در فصل پنجم شباهت دارد.

فیلمبرداری در شهر منچستر

برخلاف تصور تعداد زیادی از هواداران، مبنی بر فیلمبرداری سریال پیکی بلایندرز، سازندگان سریال اعلام کردند بیش از ۸۰% فیلمبرداری در شهر منچستر انجام شده است.حضور زنی مرموز در فصل ششم

بیرن می‌گوید: ایدئولوژی مشابهی دارد و این برای هر شخصیتی چالش‌برانگیز است، همان‌گونه که پیش‌تر گفته‌ام… آن‌ها اسلحه یا یک دار و دسته ندارند، اما دارای یک ایدئولوژی هستند که مانند ویروس است و خطرناک‌تر از هر چیز دیگر. این زن شخصیت فوق‌العاده‌ای است و ما در آستانه انتخاب بازیگر این نقش در فصل ششم پیکی بلایندرز هستیم.

پیش از این نیز اعلام شده بود دیوید بکهام به جمع بازیگران فصل ششم سریال پیکی بلایندرز اضافه شده است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *