آذر ۳, ۱۳۹۹

اپل واچ و آیپد جدید امشب معرفی می شوند؟!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مجله تکنولوژی کمرامگ / شایعات مختلف حاکی از وجود یک رخداد مهم تا پایان شب جاری است و حالا جان پروزر ضمن رد ادعای مارک گورمن اعلام کرده که هنوز بر ادعای خود مبنی بر عرضه اپل واچ و آیپد جدید تا پایان امشب پافشاری می‌کند.

پروزر تائید کرده که شرکت اپل همچنان تصمیم دارد تا در صبح روز شنبه به وقت شرق آمریکا که معادل امشب به وقت تهران می‌شود، محصولات جدید یعنی اپل واچ و آیپد جدید خود را از طریق یک کنفرانس خبری رونمایی کند. این محصولات شامل اپل واچ سری ۶ و آیپد ۲۰۲۰ هستند که قرار است طی یک کنفرانس خبری ساده یا از طریق وب سایت رسمی شرکت اپل رونمایی شوند.این در حالی است که روز گذشته مارک گورمن گزارشگر خبرگزاری بلومبرگ تائید کرده بود که شرکت اپل بعید است که محصولات خود را بدون اعلام قبلی طی یک مراسم رونمایی کند و احتمالاً امشب شاهد انتشار دعوت‌نامه‌های مربوط به کنفرانس سپتامبر اپل خواهیم بود. گورمن بر این ادعا است که شرکت اپل دعوت‌نامه‌های کنفرانس سپتامبر را امشب منتشر و آن را در نیمه دوم ماه جاری میلادی برگزار می‌کند.حال جان پروزر اعلام کرده که هنوز شرکت اپل در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد جدید در امشب است. او در توییتی که به تازگی منتشر کرده گفته است:

“خیلی خوب دوستان، این آخرین توییت امشب من است. منابع [اطلاعاتی] من چیزی به گفته‌های قبلی اضافه یا نظرشان را عوض نکرده‌اند.
آن‌ها هنوز به من میگویند که اپل واچ و آیپد ایر فردا از طریق یک کنفرانس خبری معرفی می‌شوند.
فردا با همه شما ملاقات می‌کنم تا [نتیجه] را ببینیم.”

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *