بهمن ۱, ۱۳۹۹

گیم پلی بازی The Last Of Us Part 2

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

سونی در تازه‌ترین قسمت از برنامه State of Play هم فرصت شناخت بیشتر عناصر جزئی تشکیل‌دهنده‌ی بازی The Last of Us Part 2 را به گیمرها داد و هم هشت دقیقه ویدیو جدید از گیم‌پلی اثر ناتی داگ را به نمایش گذاشت.

مجله تکنولوژی کمرامگ / همان‌گونه که وعده داده شده بود، اپیزود جدید برنامه State of Play از ابتدا تا انتها مشغول نمایش بازی The Last of Us Part II بود. در ابتدای این نمایش حدودا ۲۰ دقیقه‌ای نیل دراکمن، نویسنده و کارگردان اصلی آثاری مانند بازی The Last of Us و «آنچارتد ۴» به ارائه‌ی توضیحاتی درباره‌ی اثر پرداخت.

او قدم به قدم از این گفت که بازی چگونه با گیم‌پلی و قصه مخاطب را درگیر خود می‌کند و به هم‌ذات‌پنداری جدی با اِلی می‌رساند. در آخر هم ویدیویی هشت دقیقه‌ای از گیم‌پلی The Last of Us Part II پخش شد که بدون هیچ‌گونه توضیح اضافه نشان‌دهنده‌ی لحظاتی دیده‌نشده تا امروز از این محصول انحصاری پلی استیشن ۴ بود.فراموش نکنید که نهایتا تا ساعت ۱۱:۳۰ صبح فردا (جمعه، ۹ خرداد) به وقت تهران قسمت سوم مجموعه‌ی چهارقسمتی پشت صحنه‌ی ساخت بازی The Last of Us Part II پخش می‌شود و راس ساعت ۱۸:۳۰ چهارشنبه‌ی هفته‌ی بعد به ساعت ایران هم اپیزود پایانی آن به اسم Inside The Last of Us Part II: The World از راه می‌رسد. مطابق خبر اعلام‌شده از سوی برند پلی استیشن این بازی که احتمالا اجازه‌ی فروش رسمی در خاورمیانه را نخواهد داشت، بررسی‌های انجام‌شده از خود را یک هفته قبل از عرضه تحویل گیمرها می‌دهد؛ درحالی‌که رسانه‌های معتبر تا پیش از رسیدن زمان انتشار نمرات، بیشتر از ۱۶ روز فرصت تجربه‌ی TLoU Part II را داشته‌اند.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ جمعه، ۳۰ خرداد سال ۱۳۹۹ خورشیدی عرضه خواهد شد.
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *