مرداد ۱۹, ۱۳۹۹

بهترین سریال های تاریخی

زمان مطالعه: ۶ دقیقه

مجله تکنولوژی کمرامگ / سریال های تاریخی یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین ژانرهای فیلم و سریال هست که به خاطر ماهیت واقعی و تاریخی اون و بازگو کردن اتفاقات و حوادث تاریخی از جذابیت ویژه ای برخوردار است. در این پست مروری خواهیم داشت بر بهترین سریال های تاریخی و بهترین های این ژانر رو معرفی خواهیم کرد.

اسپارتاکوس – Spartacus

Spartacus Official Site | STARZPLAY

اسپارتاکوس که زمانی سربازی رومی بوده، پس از آنکه به اسارت گرفته می شود به عنوان یک گلادیاتور فروخته می شود. او که بسیار شجاع و قدرتمند است،خیلی روز به گلادیاتوری محبوب بدل می شود. اما طولی نمی کشد که دست به شورش زده و گروهی از بردگان را رهبری می کند که به مبارزه با امپراتوری روم برمیخیزند.

رم – Rome

Rome Season 2 - watch full episodes streaming online

دو سرباز ساده رومی پس از رشادت های بسیار در میدان های نبرد به قهرمانانی بزرگ مبدل می شوند. آنها که در آستانه پایان جمهوری و تاسیس امپراتوری رم زندگی می کنند، بزودی شاهد تحولاتی بزرگ و تاریخی در زندگی شان خواهند بود که تاریخ رم و جهان را برای همیشه تغییر و آینده امپراتوری را وارد مرحله ای جدید خواهند کرد.

وایکینگ ها – Vikings

Vikings - Take 5 Productions

اما وایکینگ ها… یکی از پر طرفدارترین سریال از این ژانر قطعا وایکینگ ها می باشد. رگنار لاثبروک،وایکینگ کشاورز شجاعی است که به دنبال کشف سرزمین های جدید است. او برای نخستین بار تعدادی از وایکینگ ها را متقاعد می سازد تا به سمت غرب و انگلستان بروند، موضوعی که او را در برابر رهبر وایکینگ ها قرار می دهد و طولی نمی کشد که آنها را در آستانع یک رو در رویی خونین و سرنوشت ساز قرار می دهد.ویکتوریا – Victoria

Victoria series 3: Jenna Coleman admits it'll be 'hard' to be ...

در سال ۱۸۳۷ میلادی، الکساندرینا ویکتوریا در حالی که تنها ۱۸ اسل سن دارد، به عنوان ملکه امپراتوری بریتانیا بر تخت سلطنت می نشیند. او در شرایطی به عنوان ملکه تاجگذاری می کند که بریتانیا در یکی از حساس ترین ادوار تاریخی اش قرار داشته و از سوی دیگر با چالش های بسیاری در زندگی شخصی اش مواجه است.

مدیچی – Medici

Medici' Will Return For Season 3 To Fulfill All Your Italian ...

در سال ۱۴۲۹ در فلورانس ایتالیا، با مرگ جیووانی د مدیچی، بزرگ خاندان مدیچی که صاحب بزرگترین بانک اروپایی و یکی از ثروتمندترین افراد جهان بود، پسرش کازیمو د مدیچی جانشین امپراتوری پدر شده و به شخص اول قدرت در فلورانس بدل می شود. او اکنون با چالش های بسیاری برای حفظ قدرت مواجه است.

دانتون ابی – Downton Abbey

Downton Abbey Movie Review: A treat for fans

در خلال سال های ۱۹۱۲ تا ۱۹۲۶ میلادی و همزمان با سلطنت جرج پنجم، زندگی خاندان اشرافی کرالی و خدمتکارانشان در قصر داونتون ابی در یورک شایر انگلستان طی وقایع مختلف و مهم تاریخی، اجتماعی و سیاسی به ویژه جنگ جهانی اول با چالش ها و تحولات بسیاری مواجه می شود که آنها را در شرایطی پیچیده و جدید قرار می دهد.ددوود – Deadwood

Deadwood: The Movie: goodbye cocksuckers! | de Lagarde

ددوود شهر کوچکی در ایالت داکوتای جنوبی آمریکاست که در اواخر سده نوزدهم میلادی توجه بسیاری از ماجراجویان و جویندگان طلا را به خود جلب می کند. این شهر که غرق در جرم، جنایت و فساد است و هیچ قانونی بر آن حکمفرما نیست، بزودی به عرصه قدرت نمایی افرادی بدل می شود که می خواهند قانون را به سبک خود اجرا کنند.

امپراتوری بوردواک – Boardwalk Empire

Crave | Watch HBO, Showtime and Starz Movies and TV Shows Online ...

در خلال دهه های ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ و همزمان با ممنوعیت مشروبات الکلی در ایالت متحده آمریکا، ایناک ناکی تامپسون سیاستمداری باهوش است که قدرت را در شهر آتلانتیک سیتی در دست گرفته و قانون را به سبک خود اجرا می کند. روابط او با سیاستمداران از یک سو و مافیا از سوی دیگر، مامورین قانون را به نسبت به او مظنون می سازد.

قبلی «
بعدی »

من پدرام خاتم دانش آموخته رشته های انیمیشن، تصویربرداری، عکاسی و گرافیک هستم و از سال 1394 به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه عکاسی و گرافیک و انیمیشن و تدوین مشغول کار هستم و از علاقه هایم در این زمینه در کمرامگ مینویسم...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *