آذر ۳, ۱۳۹۹

تاریخ انتشار Horizon Forbidden West مشخص شد + جزییات

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

تاریخ انتشار Horizon Forbidden West و اطلاعات تازه ای از بازی منتشر شد؛

مجله تکنولوژی کمرامگ / حدود یک هفته از رویداد پلی استیشن ۵ و معرفی بازی های این کنسول می گذرد.یکی از بازی هایی که در این رویداد تحسینهمگان را به همراه داشت بازی Horizon Forbidden West بود که با تریلری بینظیر،گرافیک پرجزییات خود را با استفاده از قدرت پلیاستیشن ۵ به رخ همگان کشید.

تاریخ انتشار Horizon Forbidden West

امروز اما متیس د جانگ،کارگردان Horizon Forbidden West ، برای اولین بار جزییات اولیه و اصلی بازی را با ما در میان گذاشت.

با توجه به این جزییات ، عوامل سازنده تمام سعی خود را به کار گرفته اند تا بازی در سال ۲۰۲۱ عرضه شود.متیس د جانگ در این خصوص میگوید :

استودیوی ما در تمام سعی خود برای تولید و عرضه یک دنباله شایسته و با ارزش برای Zero Dawn را به کار گرفته است تا به جر طرفدارانقدیمی، بتواند توجه مخاطبان تازه را نیز جلب کند. برنامه‌ریزی‌های ما این است که بازی Horizon Forbidden West در سال ۲۰۲۱ میلادیروانه بازار شود.

Horizon Forbidden West dev diary confirms 2021 release date ...

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط متس د جانگ ، Horizon Forbidden West بدون هیچگونه لودینگ قابل توجهی برروی پلی استیشن ۵ اجرا خواهد شد. برای اولین بار شخصیت الوی میتواند در زیر آب نیز به غواصی و شنا بپردازد و در طرف مقابل محیط بازی نیز تا حدودی بزرگتراز نسخه ا‌ول با المان های گیم پلی جدید است.

با توجه به حافظه SSD پلی استیشن ۵ سونی قول حذف لودینگ را در تمام بازی های انحصاری خود داده است. حال اما Horizon Forbidden West اولین بازی انحصاری پلی استیشن است که به صورت رسمی حذف لودینگ را اعلام کرده است.

منبع

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *