دی ۲۸, ۱۳۹۹

هواوی ودوربین قدرتمند P40 Pro + تصاویر

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

نمونه تصاویر ثبت شده توسط دوربین گوشی هواوی +P40 Pro منتشر شد. از ابتدا تاکنون، اسمارت‌فون‌های پرچمدار سری هواوی P به لنز‌های دوربین شرکت آلمانی LEICA مجهز شده‌اند. این شرکت دارای سنسور‌های بسیار باکیفیت و قدرتمند است. گوشی‌های سری هواوی P40 در چند روز گذشته روانه بازار چین شدند. خانواده پرچمدار هواوی سه هندست P40 Pro ،P40 و +P40 Pro را شامل می‌شود.

از مهم‌ترین قابلیت‌های جالب و قابل توجه مدل +P40 Pro نیز بهره‌گیری آن از یک لنز با زوم ۱۰ برابری اپتیکال است. البته، این لنز توانایی زوم ترکیبی ۲۰ برابر و زوم دیجیتالی ۱۰۰ برابر را هم دارد. به تازگی، تصاویر ثبت شده توسط دوربین هواوی +P40 Pro در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌ شده‌اند که قدرت زوم آن را به ما نشان می‌دهند.

دوربین قدرتمند هواوی + P40 Pro  تصاویر

بزرگنمایی تصاویر توسط دوربین تلفن‌های همراه این امکان را به افراد می‌دهد تا از مناظری که با چشم عادی قابل دیدن نیستند، عکس بگیرند. البته، این بزرگنمایی نباید وضوح تصویر را کاهش دهد و باید کیفیت تصاویر حفظ شوند.

اولین تصویر از مجموعه هشت تصویر ثبت شده توسط دوربین اسمارت‌فون پرچمدار هواوی یک ردیف از چند ساختمان را به ما نشان می‌دهد که در فاصله دوری از فرد عکاس قرار دارند. اما با افزایش مقدار بزرگنمایی تصویر به کمک زوم دیجیتال ۱۰۰ برابری گوشی، آثار هنری درون محوطه یک ساختمان نیز دیده می‌شوند. پس از افزایش مقدار بزرگنمایی به نهایت عدد (۱۰۰ برابر) می‌توان مرد و زنی را که برروی یک پل ایستاده‌اند نیز مشاهده کرد.

دوربین قدرتمند هواوی + P40 Pro  تصاویر
زوم دیجیتالی – تصویر اول
دوربین قدرتمند هواوی + P40 Pro  تصاویر
زوم دیجیتالی – تصویر دوم
دوربین قدرتمند هواوی + P40 Pro  تصاویر
زوم دیجیتالی – تصویر سوم
دوربین قدرتمند هواوی + P40 Pro  تصاویر
زوم دیجیتالی – تصویر چهارم
زوم دیجیتالی – تصویر پنجم

یک نمونه تصویر دیگر، فعال بودن زوم را تایید می‌‌کند . نشان می‌دهد که این دوربین عملکرد مشابهی را در محیط‌های کم‌نور دارد. قابلیت بزرگنمایی دوربین هواوی +P40 Pro از فاصله ۵۰ متری نیز قادر به اسکن یک کد QR برروی صفحه یک تلفن دیگر در تاریکی است! هم‌چنین، برای مقایسه بهتر، یک تصویر کلاژ شده از عملکرد دوربین دو تلفن دیگر در اسکن کد QR منتشر شده است که از کیفیت پایین آن‌ها حکایت می‌کند.

اسکن یک کد QR
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *