دی ۲۸, ۱۳۹۹

سه شخصیت ارباب حلقه‌ها در پیش‌درآمد سریال آمازون

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

سه شخصیت ارباب حلقه‌ها در پیش‌درآمد آمازون حضور خواهند داشت، بهتر است پیش از شروع سریال کمی با آن نامیرایان دمخور شوید…

مجله تکنولوژی کمرامگ / در اخباری که شاید برای طرفداران ارباب حلقه‌ها تعجب‌آور نیست و طبق شایعات در حال گسترش، سریال آمازون که به دوره دوم سرزمین میانه برمی‌گردد، شامل کاراکترهای آشنایی است؛ از جمله الف گالادریل و الراند، و خود سائرون عظیم، جعل‌کننده‌ی حلقه و ارباب تاریکی موردور.

این خبرها از منبع خبری موثق ارباب حلقه‌ها یعنی سایت TheOneRing.net است.

توضیحی برای ناآشنایان با سرزمین میانه

ارباب حلقه‌های جی آر آر تالکین نزدیک به دوره سوم سرزمین میانه به وقوع می‌پیوندد. زمانی که فرودو، سم و بقیه برای نابودی حلقه به سفر خود می‌روند تا به سلطنت سائرون یک‌بار و برای همیشه پایان بدهند. در طول مسیر با الراند و گالادریل، الف‌هایی که هزاران سال در سرزمین میانی زندگی می‌کردند، ملاقات کردند، که به ترتیب در فیلم‌های پیتر جکسون توسط هوگو ویوینگ و کیت بلانشت نقش آفرینی شدند.

دوره‌ی دوم هزاران سال قبل از تولد فرودو آغاز می‌شود. اما سائرون، گالادریل و الراند وجود داشتند، و هنوز دارند، که حضور آن‌ها در پیش‌درآمد عجیب نیست.

گالادریل قبل از اقامت در Lothlórien در دومین دوره حکومتی خود به الف‌ها فرمانروایی کرد، جایی که فردو و هم سفرش او را در قسمت یاران حلقه (The Fellowship of the Ring) پیدا کردند.

او هم مانند دیگر الف‌های قدرتمند آن دوره، با موجودی به ظاهر خیرخواه به نام اناتار مواجه شد که به آن‌ها برای خلق حلقه‌های قدرت کمک کرد. گالادریل بلافاصله به اناتار شک‌ کرد که حرکتی هوشمندانه بود، زیرا اناتار همان سائرون در ظاهری مبدل بود که قصد داشت با ظاهر خیرخواهش افراد را فریب دهد و به موجودی جلوه دهد که قصد کمک کردن به افراد را دارد، ضمناً ما می‌دانیم که شخصیت گالادریل در پیش‌درآمد آمازون توسط مورفید کلارک بازی می‌شود.در حالی که الراند تقریباً تمام دوره‌ی دوم را صرف جنگ با نیروهای سائرون کرد، همچنین تحت فرماندهی گیل-گالاد پادشاه عالی قدر نولدر در سرزمین میانه فعالیت کرد. گیل-گالاد کمک کرد تا آخرین اتحاد میان الف‌ها و انسان‌ها تشکیل شود که متحد مقابل سائرون در پایان دوره‌ی دوم ایستادند.

کلیفورد اسکات برادوی در توییتی نوشت: «ما هنوز از حضور گیل-گالاد مطمئن نیستیم اما با توجه به اهمیت نقش وی در دوره‌ی دوم انتظار می‌رود که او می‌بایست در بین کاراکترهای سریال حضور داشته باشد.»آمازون بعد از وقفه‌ای که متأسفانه بخاطر انتشار ویروس کرونا بود، کار کردن روی سریال را از سر گرفته است و به زودی باید منتظر جزئیات بیشتری باشیم.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *