دی ۲۷, ۱۳۹۹

عکس‌های منظره از نیل کرمر و کوری جانسون

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

مجله تکنولوژی کمرامگ / در این مقاله قصد داریم درباره دو عکاس فوق العاده منظره یا LandScape Photography یعنی نیل کرمر و کوری جانسون ( Neil Kremer & Cory Johnson ) صحبت کنیم.

این تیم دونفره‌ی عکاسی، متخصص در پرتره‌های محیط زیست و استودیویی هستند. تصاویر آن‌ها دارای سبکی مشخص و معتبر می‌باشد که سوژه‌ها را با روش‌های جذاب و تأثیرگذار نمایش می‌دهند.در ادامه از شما دعوت می‌کنیم،‌ مجموعه‌ای از عکس‌های مناظر طبیعی و مناظر شهری این عکاسان را مشاهده کنید.

Neil Kremer's photo on | Angel flight, Los angeles at night, Los ...

تلاش این دو نفر برای کشف دیدگاهی خلاقانه در این زمینه است. مخاطبان عکس‌های این تیم دونفره می‌گویند که می‌توانند بهترین‌ ایده‌ها و شخصیت‌ها را در کارها و عکس‌های آن‌ها ببینند که این امر در عکس سن دیگو از نیل کرمر کاملا مشهود میباشد.

Los Angeles Skyline by Neil Kremer - Stocksy United


The Neil Kremer Collection - Gallery

عکاسی طبیعت یا LandScape Photography

در عکس های نیل کرمر و کوری جانسون چیزهایی دیده میشود که سخت در عکس های بقیه عکاسان میتوان یافت. استفاده از کادرهای نامنظم، استفاده از ستوریشن زیاد یا اغراق رنگ در عکس و استفاده از المان های اضافی در صحنه به نحوه درست را میتوان امضای کار این دو عکاس دانست.

در عکاسی طبیعت عکاس باید همیشه سعی داشته باید به بهترین شکل زیبایی محیطی که تماشا میکند را به مخاطب و تماشاگر منتقل کند.

Cory Johnson | Flickr
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *