دی ۲۸, ۱۳۹۹

اخبار جدید از بازی GTA 6

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

اخبار جدید از بازی GTA 6 | بر اساس جدیدترین اخبار بازی، بازی GTA 6 به مراتب کوچکتر از بازی GTA 5 خواهد بود و کمپانی Rockstar از طریق انتشار آپدیت های متعدد، این بازی را گسترش خواهد داد. بازی مورد انتظار GTA 6 که زمان زیادی تا تاریخ معرفی اش مانده است، در واقع دنباله ی بازی GTA 5 است که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد. در این بازی جهانِ باز، بازیکنان قادر هستند که هر کاری که دلشان میخواهد را انجام دهند؛ از تنیس بازی کردن گرفته تا دزدی از بانکها، بازیکنان در این فرنچایز تقریباً هیچ محدودیتی ندارند. دلیل این موضوع این است که جهان این بازی بسیار گسترده است. با وجود اینکه در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از تاریخ معرفی و عرضه ی بازی GTA 6 در دست نداریم، گفته می‌شود که Rockstar مراحل اولیه ی توسعه ی این بازی را آغاز کرده است.

بازی GTA 6 از طریق دانلودهای متعدد گسترش خواهد یافت

مجله تکنولوژی کمرامگ / شرکت Rockstar با ارائه ی GTA Online به همراه بازی GTA 5، توانست سود بسیار زیادی را کسب کند. جهان این بازی بسیار گسترده بود به طوری که فقط بازی Red Dead Redemption 2 توانست به لحاظ وسعت نقشه از این بازی سبقت بگیرد. این مورد باعث میشد که فشار بسیار زیادی به کارکنان Rockstar وارد شود. همچنین پس از عرضه این بازی، بسیاری نسبت به این مسئله گلایه کردند و از طرفی خروج Dan Houser، هم بنیان گذار Rockstar، جنجال زیادی را به راه انداخت. از این رو Rockstar تصمیم گرفت که استراتژی خود را عوض کند و علاوه بر حفظ کیفیت محتوا، هوای کارکنان خود را هم داشته باشد.

بر اساس اعلام خبرگزاری Kotako، شرکت Rockstar استراتژی جدید خود را در توسعه ی بازی GTA 6 به کار خواهد گرفت به طوری که این بازی در ابتدا از یک نقشه ی نسبتاً متوسط برخوردار خواهد بود، و سپس با دریافت آپدیت های متعدد از طرف Rockstar، بزرگ و بزرگتر خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست که این آپدیت ها رایگان خواهند بود یا خیر.

GTA 6 is in 'early development', Rockstar Games release plans ...

البته این مشکل فقط در بازی های Rockstar دیده نمی‌شود و تقریباً تمام استودیوهای AAA برای مدتی بازی های خود را به این شکل توسعه داده اند. اما استانداردها و پرستیژ شرکت Rockstar باعث شدند که این مسئله بیشتر شاخص شود و به چشم کاربران بیاید. در حالی که چند روز پیش گفته شد که بازی GTA 6 در مراحل اولیه ی تولید است، اخیراً یک افشاگر توییتری به نام Tez2 گفته است که روند توسعه ی این بازی با نیمه رسیده است. با این وجود در بهترین شرایط انتظار داریم که این بازی در سال ۲۰۲۱ معرفی شود.

اخبار جدید از بازی GTA 6

در ماه گذشته اخبار و شایعات متعددی در خصوص بازی GTA 6 و تاریخ معرفی احتمالی اش منتشر شد. هیجان و اشتیاق طرفداران برای معرفی بازی GTA 6 کاملاً طبیعی است چرا که اکنون هفت سال از عرضه ی بازی GTA 5 گذشته است و این قطعاً زمان زیادی برای انتظار به حساب می آید. اما مسئله این است که سلامت روان و همچنین آرامش توسعه دهندگان اهمیت بیشتری دارد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *