آبان ۱۰, ۱۳۹۹

قابلیت های جدید کنترلر پلی استیشن ۵

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

سازنده Quantum Error از قابلیت های جدید کنترلر پلی استیشن ۵ می‌گوید

اعضای استودیو TeamKill Media، سازنده Quantum Error از انگیزه بالای خود برای توسعه عنوانی موفق برای کنسول نسل بعد سونی و بهره برن از تمام قابلیت های جدید کنترلر پلی استیشن ۵ سخن گفتند. در ادامه با کمرامگ همراه باشید.

مجله تکنولوژی کمرامگ / استودیو TeamKill Media جزو اولین استودیوهایی بود که بازی خود برای نسل بعد را معرفی کرد. به ادعای اعضای این تیم، عنوان جدید آن‌ها Quantum Error قرار است از تمام ویژگی‌های PS5 برای جلوه دادن توانایی‌های این کنسول بهره خواهد برد. منظور از ویزگی‌های بارز تنها توانمندی‌های گرافیکی نیست. سونی ماه گذشته کنترلر DualSense و قابلیت‌های آن را معرفی کرد و TeamKill Media قصد دارد قابلیت های جدید کنترلر پلی استیشن ۵ نهایت بهره را ببرد.

آقای داکودا جونز (Dakoda Jones)، مدیرعامل استودیو در مصاحبه‌ای با وبسایت GamingBolt از انیگزه بالای اعضای تیم برای توسعه بازی و علاقه آن‌ها به کنترلر جدید سونی و ویژگی‌های آن سخن گفت:

این ویژگی‌های جدید اماکن خلق المان‌های جدیدی از گیمپلی را می‌دهد، این المان‌ها به خلق تجربه‌های جدید منجر می‌شود. مطمئنا در حال حاضر تمرکز ما روی بهره بردن از تمام این ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید است. بویژه قابلیت‌های کنترلر جدید. به کمک این کنترلر می‌توان استرس و هیجان بازی را به مخاطب القا کنیم. مثلا ما یک پازل تنش‌زا برای بازی طراحی می‌کنیم و درست زمانی که مخاطبان باید تمرکز خود را حفظ کند، حسگرهای کنترلر استرس و هیجان او را تحریک می‌کند.

جدیدترین ساخته استودیو TeamKill Media برای پلتفرم‌های PS4 و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. لطفا دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون کنترلر DualSense را با دنیای بازی در میان بگذارید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *