بهمن ۱, ۱۳۹۹

قابلیت Smart Data Mode در آیفون های ۱۲ چیست ?

قابلیت Smart Data Mode در آیفون های ۱۲
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اپل سوییچ هوشمند بین اینترنت ۴G و ۵G را در قابلیتی با نام Smart Data Mode به کاربر عرضه خواهد کرد.

مجله تکنولوژی کمرامگ / همانطور که در جریان هستید آیفون های نسل دوازدهم اولین آیفون های ۵G اپل هستند که پس از حدود یک سال از همه گیر شدن این تکنولوژی در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت.حال مشکلی که در سر راه آیفون های ۱۲ وجود دارد این است که مناطق خاصی این اینترنت را پوششنمی دهند یا اینکه استفاده ی مداوم از این نوع اینترنت به شدت مصرف باتری را بالا خواهد برد.

اپل اما در این مورد بیکار ننشسته و با قابلیتی به نام Smart Data Mode قصد دارد که بهترین تجربه ی ممکن از اینترنت ۵G را برای طرفدارانخود به ارمغان آورد.

این قابلیت بدین صورت است که به عنوان مثال شما در حال اینستاگرام گردی هستید و نیازی به سرعت آنچنانی اینترنت خود ندارید،در این زمان اینترنت شما به ۴G سوییچ می شود.حالا ممکن است که دقایقی بعد قصد داشته باشید که ویدیویی با رزولوشن ۴K را در یوتیوب ببینید یا اینکهقصد داشته باشید فایل حجیمی را دریافت کنید.در این زمان اینترنت شما به ۵G سوییچ می کند تا بهترین تجربه ی ممکن را از نوع اینترنت آیفون ۱۲ داشته باشید.

این سوییچ هوشمند به شکل مستقیم برروی تجربه ی کاربری و میزان شارژدهی باتری گوشی اثر خواهد گذاشت.

هنوز اطلاعات کاملی از باتری آیفون های نسل دوازده منتشر نشده است اما به نظر می رسد که باتری در این آیفون ها تا حدودی دارای ظرفیت نااُمید کننده ای باشد.

منبع

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *